Mein hässlich Junge gefällt mir

17. dubna 2017 v 19:16 |  Umění
Ok, definitivně jsem to co se těch názvů článků týče ztratil. Ale tenhle je jednodušší, mohli byste uhodnout referenci. Taky doufám, že jsem to napsal správně, moje němčina by byla ve světě sýrů sýr švýcarský, neboť má taktéž spoustu děr. Vskutku krásné přirovnání, já vím.

Ehm.


Nedávno jsem si čistil PC od všech nepotřebných věcí a náhodou jsem narazil na pár starších fotek z Prahy a rozhodl jsem se je sem dát. Důvodem může být kupříkladu úbytek inspirace a nepopiratelná existence deprese z končících velikonočních prázdnin. Za ty jsem se nezmohl na nic jiného než zhlédnutí několika anime a nějaké té umělecké činnosti minus umělecké. (30 "denní" challenge pořád pokračuju, jen velmi pomalu)
Svátek už v rodině neslavíme, jsem totiž z naší rodiny (i z širší) jediný, kdo o to ještě má zájem. Takže moje sadistické choutky jsou nenasyceny. To byl, prosím, jen špatný vtip. Chybí mi hlavně ta laskavost lidí. Ano, to je přesně to, co mi chybí. Když jsme s bratrancema chodili po menším městečku brzo ráno a nebyla ani zima ani horko, ve vzduchu se nesla vůně deště. Na každém rohu usmívající se lidé, kteří jsou rádi, že ještě mladí dodržují tradice. Pletení pomlázky, které moje mladší já nikdy nepochopilo, takže mi vždycky bratranci nakonec pomohli. Tohle všechno je však už nějaký ten pátek pryč. Možná, že to všechno vidím růžově skrz brýle nostalgie, přece jen už je to docela doba. Jestli máte tu možnost, zkuste tuhle tradici dodržet. Myslím, že tradice jsou to, co nám nejvíce připomíná, kdo všichni jsme a z jakých končin pocházíme.
Wow, to bylo docela hluboký. Radši to tu utnu, než vám z toho všeho začnou slzet monitory.

enjoy


(Special thanks to: Kámošova hlava)

(Nešlo otočit sryy)


Pro dnešek všechno, bai bai
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Slavíte Velikonoce?

yee
nah

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. dubna 2017 v 9:32 | Reagovat

Ta poslední fotka mi přijde taková temná :O

2 Atka Atka | E-mail | Web | 26. dubna 2017 v 15:08 | Reagovat

Každý rok se snažíme s mamkou a se sestrou malovat vajíčka, ale letos jsme jich udělaly jen 5 a stejně jsme si je daly na večeři... Spolužák k nám na Velikonoce každej rok chodil, ale letos se prý pohádal s jeho tátou, tak ho neměl kdo odvézt autem přes půlku vesnice... -_- Tyhle výmluvy jsou nejlepší, fakt.

Jinak fotky jsou moc pěkný, dávám hlas té s kámošovou hlavou x"DD

3 Kiwi Kiwi | Web | 18. června 2017 v 17:35 | Reagovat

S tou myšlenkou o tradicích naprosto souhlasím. My vždycky když jsme ve městě, za moc to nestojí, zato když jedeme k babče na dědinu, je to úplně o něčem jiném. Kdyby se jen na vesnice nestěhovalo tolik lidí z měst, kteří na to kašlou a celou tu tradici tak trochu nabourávají. Byly jsme třeba se sestřenicí na jedličku a v některých domech na nás koukali "jakože cože?". Přitom je to fajn zvyk a chodilo se tam odjakživa.
Fotky máš pěkné, působí tak klidně.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama