Duben 2017

Mein hässlich Junge gefällt mir

17. dubna 2017 v 19:16 Umění
Ok, definitivně jsem to co se těch názvů článků týče ztratil. Ale tenhle je jednodušší, mohli byste uhodnout referenci. Taky doufám, že jsem to napsal správně, moje němčina by byla ve světě sýrů sýr švýcarský, neboť má taktéž spoustu děr. Vskutku krásné přirovnání, já vím.

Ehm.

ježíš je chleba

1. dubna 2017 v 21:10 Spisy
Elooo!~~
Možná jste si všimli že na tomhle blogu připomínají rovnou dvě věci graf klesající funkce - Kromě toho, že s každým článkem se moje aktivita snižuje, taktéž jejich názvy jsou s přibývajícím časem čím dál tím víc zavádějící a retardovaný. Ale každej z nich má v sobě schované reference, takže schválně jestli jim někdo z vás rozumí. V těch rubrikách to za chvíli bude fakt vypadat lol.

anywaaays..

Jakpak se všichni máte? Venku se začíná oteplovat, což mi osobně vyhovuje, ale jarní slunko je na můj vkus až moc ostré. Už 14 dní jsem bez sádry, takže jsem momentálně v dobré náladě, což se moc často nestává. Ale furt nemůžu až do půlky dubna cvičit, což mě trochu štve, ale lepší než chodit po městě s rukou v sádrovym háku.
Nevím, kdy tenhle článek vyjde, ale dneska je pátek, jsem příjemně naladěn a topím se v eufórii způsobenou 2-mi volnými dny přede mnou. Nevím jak to s tím souvisí, ale prostě se cejtim na...
story tiiiime~~~