Dračisko a výlet do nemocnice

24. ledna 2017 v 21:36 |  Ostatní
Nazdar hošánkové. (A děvčátkové?)
Včerejší (nebo tak nějak) článek byl trošku depkařina, (ikdyž si myslim že byl zajímavej a spíš na zamyšlení), takže dneska to trochu obrátim naruby a řeknu vám, proč už na téhle planetě nechci žít. (Za předpokladu že jinde ve vesmíru maj pizzu, jestli ne tak nazdar.)
Tak dneska jsem šel do Motola na kontrolu zlomený ruky. Já vim, zním nadšeně. Nejsem.


Nesnáším nemocnice.
Na druhou stranu, kdo je má rád, že ano. Jako všechny věci, co nenávidím, nemocnice v sobě utěsňují víc lidí, než jsou schopny pojmout a s trochou štěstí si z toalet odnesete několik pohlavně přenosných chorob. Přičtěte k tomu protivný personál co neumí rozeznat pravou stranu od levé a jste doma.

Jsem jednoduchý člověk. Většinu mého života jsem klidný. Potřebujete mi udělat z života hodně velký peklo, abyste mě rozhodili. O něčem to vypovídá, když odněkud přijdu domů mírně podrážděný.

Ušetřím vás detailů a jen řeknu, že není příjemné zmeškat celej den školy jen kvůli tomu, že sestřička mi neumí říct kudy se dostanu na správný rentgen.
Taky mi někdo kejchnul přímo do ksichtu, takže jestli už nikdy nevyjde další článek, víte co se stalo.

Potřeboval jsem se po návštěvě ZOO nějak odreagovat, (a taky chci mít delší článek, cheche) tak jsem večer zplácal tohle: (Dám sem víc fotek, pod umělým světlem se to fotí hrozně debilně)

Cápek se asi holí :D

Je nějak pozdě, tak si půjdu lehnout, než mě někdo špatně nanaviguje do postele.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Zmrzka v zimě - je to divný?

Yay
Nay
Ur not my friend anymore c:

Komentáře

1 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 25. ledna 2017 v 17:31 | Reagovat

mno, já v poslední době navštěvuji doktory a nemocnice až nějak moc často.. z různých důvodů x) takže přesně tohle všechno a hlavně ten přístup znám. Nejlepší pak je, když tam podruhý narazím na nějakou ženskou za pokladnou co údajně zná mojí "tetu" se kterou se vlastně vůbec nestýkám a jen čekám, kolik toho na mě vyslepičí zbytku její rodiny, se kterou taky nevycházíme x)))

prostě nemocnice jsou zlo, a to by motol měla být pořád xkrát lepší než to co máme tady u nás.. tady nemáme ani náplasti.. a většina přístrojů bud nabíhá až po desátým kopnutí nebo pro jistotu nenaběhne vůbec (asi chce bůh ty nešťastníky ochránit před jistou smrtí x) )

2 Mimi Mimi | Web | 27. ledna 2017 v 13:31 | Reagovat

Zrovna dneska jsem byla jen pro blbej výpis ze zdravotní karty a taky se mi tam moc nechtělo. Lidi v čekárně neumějí ani pozdravit, roušku si nevezmou, když chrchlaj ( přitom je tam na toto výzva a roušky zdarma) a čekáš dlouho...

3 Atka Atka | E-mail | Web | 2. února 2017 v 16:44 | Reagovat

Soucítím s tebou. Nemocnice umí být strašidelný místo >.<. Ale popravdě, já do nemocnice téměř nechodím. Nikdy jsem neměla nic zlomenýho. Nejdelší doba, kdy jsem byla v nemocnici, bylo asi 6 dní. To jsem měla salmonelózu. To bylo zhruba před... Dvouma rokama? Už nevím. Od té doby jsem v nemocnici nebyla ^^.
A pokud jsem měla být tuhle zimu nemocná, tak ona nemoc svůj termín už asi promeškala :D. 3 dny jsem spala v jednom pokoji se sestrou, která má chřipku, a vůbec nic mi není :D.
A obrázek je zajímavej ^^ Ty plameny jsou dobrý nápad, a ta dračí hlava vypadá pěkně ^^

4 beepinka beepinka | Web | 7. února 2017 v 16:33 | Reagovat

Heh,líbí se mi tvůj humor. Každopádně musim souhlasit,nemocnice přímo nesnášim >< děs a hrůza!!! ><
A btw pěkně kreslíš :3.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama